چاپ ست اداری

چاپ ست اداری

همیشه یادتون باشه هیچی نمیتونه مثل یه ست اداری شیک و زیبا و حرفه ای کسب و کار شمارو معرفی کنه و هویت و انسجام و هماهنگی شما و سازمانتون رو به نمایش بذاره!

چاپ ست اداری مجموعه ای از اوراق اداری است که اغلب سربرگ، پاکت نامه و کارت ویزیت‎ را شامل می‏شود که براساس طرح گرافیکی خاص و معین، جهت امور اداری و مکاتبات با دفاتر، شرکت ها، ادارات و… مورد استفاده قرار می گیرد‎.‎چاپ‏ ست اداری بدلیل بهره مند بودن از طراحی گرافیکی خاص، ‏نوعی هویت بصری مستقل برای هر مجموعه ایجاد می کند‎ .‎

ست اداری شامل چه اقلامی میشه؟

 طراحی و چاپ سربرگ اداری، طراحی و چاپ پاکت نامه، طراحی و چاپ کارت ویزیت ، طراحی و چاپ دفتر یادداشت، کارت پرسنلی، طراحی فولدر، فاکتور، قبض، کارت تبریک، ماگ و کاور و لیبل CD

چاپ ست اداری فوری -چاپخانه ارس

چه مواردی در طراحی و چاپ ست اداری مهم هستن؟

رنگ سازمانی ، آرم یا لوگو ، نوع و اندازه فونت، نشانی، شعار شرکت و توضیح فعالیت مربوطه

درسته که مشاغل دارن به سمت دیجیتال شدن پیش میرن و ارتباطات کاغذی داره کمتر میشه ولی با اینحال استفاده از بعضی اوراق اداری همچنان نیاز اولیه یک شرکت یا سازمانه که استفاده کردن ازشون اجتناب ناپذیره.

هر کدوم از این اوراق توسط هزاران نفر ممکنه دیده بشن و حتما باید در این مورد سرمایه گذاری درستی انجام بدین تا حرفه ای دیده بشین. با کمک گرفتن از یه طراحی حرفه ای میتونید هویت شرکتتون رو به بهترین نحو به دید مخاطب برسونید

برند تجاری خود را با یک ست اداری حرفه ای پر تلالو نشان دهید!

مهمترین اقلام چاپ ست اداری چیست؟

کارت ویزیت در ست اداری اهمیت فراوانی دارد ،  در حقیقت کارت ویزیت برگه کوچک است که وظیفه انتقال اطلاعات تماس کسب و کار شما را به مخاطب دارد تنوع کارت ویزیت بسیار زیاد است که نسبت به شرایط نوع شغل و سلیقه افراد انتخاب میشود اما در بحث پاکت و سربرگ دارای یک طرح اختصاصی مناسب با سلیقه ی شماست که چاپ سربرگ در اندازه های A4 و A5 و چاپ پاکت هم دارای اندازه های مختلفی است که با توجه به نیازتان باید اندازه ی آن را انتخاب کنید.

چاپ سربرگ 

شاید مهم‌ ترین چیزی که در چاپ ست اداری به چشم میخورد سربرگ باشد. سربرگ ها اوراقی هستند که جهت مکاتبات اداری، درج قراردادها و …. از آنها استفاده میشود. سربرگ‌ ها دارای نام و لوگوی شرکت و یا مجموعه‌ ی شما هستند و از لحاظ حقوقی نیز دارای اهمیت میباشند. معمولا جهت چاپ سربرگ از سایزهای A4 و A5 استفاده میشود. در سربرگ ها به طور معمول، آرم تجاری سازمان، نام و زمینه فعالیت، تاریخ، شماره و پیوست در بالای صفحه و آدرس و شماره تلفن در پایین صفحه درج میگردد.

چاپ ست اداری ارزان -چاپخانه ارس

چاپ پاکت 

یکی دیگر از اقلام ست اداری است که چاپ پاکت در سه سایز ملخی، A4 و A5 انجام می شود. مشتری بر حسب نوع نیاز و کاربردی که مد نظر دارد سایز آن را انتخاب میکند. گاهی اوقات یک مجموعه به دو سایز و گاهی به هر سه سایز پاکت احتیاج دارد. پاکت‌ ها جهت ارسال نامه، فاکتور و هر چیز دیگری استفاده میشوند ، چاپ ست اداری میتواند تضمینی برای اعتبار کسب و کار شما در زمینه ی کاریتان باشد.

چاپ ست اداری بهترین ابزارتبلیغات برای شروع فعالیت شرکت شما

از آنجایی که ظاهری یکپارچه و واحد برای شرکت شما از اهمیت زیادی برخوردار است، ایجاد یک طراحی مناسب با هویت سازمانی، شرط لازم و بسیار مهمی می باشد.

علی رغم اینکه امروزه ارتباطات از طریق فضاهای مجازی و بستر اینترنت برقرار می شود ، شما نمی توانید از ابزارهایی مانند چاپ سربرگ، چاپ پاکت ، دفترچه یادداشت و کارت ویزیت صرف نظر کنید. چاپ ست اداری ابزاری ضروری جهت ایجاد ارتباط و مکاتبه های اداری در بین کسب و کار های دیگر می باشد.

در چاپ ست اداری به طراحی و کیفیت حتما توجه زیادی داشته باشید. برداشت اول، برداشت پایدار است؛ بنابراین بسیار مهم است که ست اداری شرکت شما منحصر به فرد باشد و با شخصیت کسب و کار شما هماهنگی داشته باشد.

خدمات دیگر چاپخانه آراکس را مشاهده کنید :