قیمت چاپ ست اداری

قیمت چاپ ست اداری

قیمت چاپ ست اداری

_

عوامل زیادی در تعیین قیمت چاپ ست اداری موثرند. مانند ابعاد سربرگ، سایز وتعداد پاکت ها و گرماژ کاغذ که میتواند برای هرکدام از اقلام ست اداری متفاوت باشد. علاوه بر این برخی مشتریان تمایل به استفاده از خدمات چاپی دارند تا ست اداری اختصاصی خود را داشته باشند. پس خدماتی مانند برش خاص روی پاکت، طلاکوب و نقره کوب یا لوگوی برجسته میتواند هزینه را برای چاپ افزایش دهد.
همیشه یکی از پرکاربرد ترین موارد در سازمان ها و ادارات همین اقلام ست اداری است. پس لازم است به کاهش هزینه ها برای چاپ توجه کرد و در عین حال یک ست اداری زیبا و باکیفیت داشت. با چاپ ست اداری میتوانید همچنین در جهت برندسازی ومعرفی سازمان خود به مشتریان موفق عمل کنید و در آمد خود را افزایش دهید.
گاهی ست اداری میتواند شامل ماگ، پاکت سی دی و ساک دستی و … باشد. هزینه چاپ برای هرکدام از این اقلام باز هم بسته به نوع و جنس کاغذ تعیین خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت و هزینه چاپ میتوانید از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید.

سوالات خود را از ما بپرسید..

مشاوره نیاز دارید؟

پاسخ سوالاتی که معمولا مشتریان میپرسند در این صفحه آورده شده اگر پاسخ سوال خود را نیافتید ، سوالتان را بفرستید ما خیلی زود پاسخ شما را میدهیم

از ما بپرسید

سوالات چاپی خود را از ما بپرسید.

برای اطلاع از شرایط چاپ و پرسش و مشاوره میتوانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید.


پرسش و پاسخ

سوالات متداول مشتریان

ست اداری به طور کلی شامل چه اقلامی میشود؟

چاپ ست اداری شامل ، سربرگ ، پاکت در ابعاد A4 و A5 و همچنین در صورت نیاز میتوانید اقلامی مانند ساک دستی و هدایای تبلیغاتی را هم به آن اضافه کنید.

هزینه چاپ ست اداری چقدر است ؟

هزینه برای چاپ بسته به نوع محصول و جنس کاغذ متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر با شماره های ما در سایت  ما تماس بگیرید.

چطور چاپ ست اداری را سفارش دهید؟

اگر فایل آماده برای چاپ ست اداری دارید میتوانید با همکاران ما در ارتباط باشید و آن را ارسال کنید. بهتر است از یک گرافیست حرفه ای برای طراحی اختصاصی کمک بگیرید.