قیمت چاپ سربرگ

قیمت چاپ سربرگ

هزینه و قیمت چاپ سربرگ بر اساس استاندارد های کاغذ A4 , A5، نوع کاغذ و گرماژ آن و همچنین تعداد رنگ و تیراژ کار انتخاب میشود. نوبت چاپ هم میتواند در هزینه موثر باشد. همچنین قیمت چاپ به خدمات صحافی هم مربوط است. خدمات صحافی شامل طلاکوب، برش خاص و کارهایی است که علاوه بر خدمات معمول سفارش داده میشود.

خدمات چاپی میتواند به صورت نقره کوب، رنگ ساختگی، رنگ پنجم و لوگو برجسته هم باشد. این ویژگی ها برای سربرگ زیبایی بیشتری ایجاد میکند و در عین حال آنرا منحصر به سازمان خودتان مینماید. مهم است که کیفیت در چاپ حفظ شود از این جهت باید کار را به چاپخانه با سابقه بسپارید.

اگر برای چاپ سربرگ نیاز به شیت اختصاصی باشد هزینه با چاپ روی شیت عمومی فرق دارد. در صورت دارا بودن طرح اصولی کلیه سفارشات گارانتی رنگ میشود. با توجه به نیازهای شرکت و سازمان باید تیراژ را تعیین کنید. اگر در تعداد کم نیاز به سربرگ دارید میتوانید چاپ را به صورت دیجیتال هم بخواهید.

چاپخانه آراکس آماده ارائه این خدمات به سازمان ها و ادارات می باشد. برای ثبت سفارش و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره ها ما در ارتباط باشید.

قیمت چاپ سربرگ

سوالات خود را از ما بپرسید..

مشاوره نیاز دارید؟

پاسخ سوالاتی که معمولا مشتریان میپرسند در این صفحه آورده شده اگر پاسخ سوال خود را نیافتید ، سوالتان را بفرستید ما خیلی زود پاسخ شما را میدهیم

از ما بپرسید

سوالات چاپی خود را از ما بپرسید.

برای اطلاع از شرایط چاپ و پرسش و مشاوره میتوانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید.


پرسش و پاسخ

سوالات متدوال مشتریان

قیمت چاپ سربرگ بر چه اساسی تعیین میشود؟

قیمت چاپ سربرگ به تیراژ، نوع کاغذ و استفاده از خدمات چاپی بستگی دارد.

نحوه سفارش و استعلام قیمت چاپ سربرگ چگونه است؟

با توجه به زیاد بودن تعداد سفارشات بهتر است با شماره های ما در سایت تماس بگیرید و سفارش خود را به صورت تلفنی مطرح کنید. همکاران ما آماده مشاوره و اعلام قیمت به شما خواهند بود.

Other Questions

General questions