قیمت چاپ پاکت

قیمت چاپ پاکت

قیمت چاپ پاکت

قیمت چاپ پاکت برای هر کسی که قصد سفارش دارد بسیار مهم است و عواملی در قیمتش موثر است که شامل موارد زیر می شود : ابعاد پاکت ، جنس کاغذ پاکت (در ادامه توضیح خواهیم داد) ، تیراژ پاکت ، نحوه برش پاکت ، نوع چاپ.

تمام موارد بالا در قیمت چاپ پاکت اثر می گذارد اما چاپخانه آراکس میکوشد تا با بهینه سازی خدمات پیش از چاپ هم قیمت مناسب به همراه حفظ کیفیت بالای چاپ را در نظر بگیرید و آن را متناسب با نیاز مشتریان پاکت مطلوب و مقرون به صرفه ای را به مشتریان ارائه کنیم.

همانطور که میدانید چاپ پاکت یکی از ملزومات هر کسب و کار و برندی است. اگر هم قصد چاپ ست اداری را دارید بهتر است پاکت را فراموش نکنید تا بتوانید بهترین تاثیر را در برندسازی شرکتتان بگذارید هرچقدر هویت شرکتتان را مناسب نشان دهید میتوانید مشتریان بیشتری جذب کنید.

قیمت چاپ پاکت با جنس های مختلف کاغذ 

در متن بالا که مطالعه کردید جنس کاغذ پاکت در قیمت آن تاثیر گذار است. از انواع جنس کاغذ پاکت می توان به : کاغذ کتان ، کاغذ گلاسه ، کاغذ کرافت و … اشاره کرد.

چاپ پاکت با جنس کاغذ کتان قطعا یکی از زیباترین پاکت ها خواهد شد. بافت های ریزی که روی کاغذ وجود دارد جلوه و شکوه خاصی به پاکت می دهد. کاغذ کتان به طور معمول برای چاپ پاکت و چاپ سربرگ مورد استفاده قرار می گیرد چاپ پاکت با استفاده از این نوع کاغذ در اندازه های A4 ، A5 ، A3 امکان پذیر است. یعنی محدودیتی از نظر اندازه نخواهید داشت.

چاپ پاکت با جنس کاغذ گلاسه درخشندگی و زیبایی شرکت شما را به نمایش می گذارد. از این مدل کاغذ هم می توانید در هر سایزی که خواستید چاپ پاکت را انجام دهید. قیمت چاپ با این کاغذ با سایر کاغذ ها بسیار متفاوت است.

برای چاپ پاکت در هر جنس و کیفیتی که خواستید میتوانید با چاپخانه آراکس در ارتباط باشید. چاپخانه ی ما بهترین کیفیت به همراه کیفیت بالا برای شما در نظر می گیرد.