چاپ ساک دستی

چاپ ساک دستی چیست؟

چاپ ساک دستی نماینده سازمان و شرکت شما هستند . آن ها دقیقا باید همان کاری را بکنند که اگر شما در آن لحظه آنجا بودید ، انجام میدادید .

وظیفه اصلی آن ها معرفی درست و موثر اهداف ، دیدگاه ها و ارزش های سازمان شماست . از ساک تبلیغاتی بعنوان تبلیغات و رسانه ماندگار یاد میکنند. ساک تبلیغاتی نوعی رسانه تجاری چاپی است که حاوی شرح مشخصات ،کاربرد کلی کالا ها و برخی اطلاعات مفید دیگر که مورد نیاز مصرف کنندگان و مشتریان شما قرار میگیرد.
ساک دستی به مجموعه گرد آوری شده از محصولات یا خدمات ارائه شده توسط یک شرکت یا یک موسسه با ریز ترین اطلاعات مورد نیاز برای فروشنده یا واسطه آن کالا یا خدمات گفته میشود.

چاپ ساک دستی کاغذی و یا بگ خرید ، بگ شاپ چند سالی میباشد که به جای نایلون های تبلیغاتی در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ ساک دستی به عنوان یک بیلبور متحرک کسب و کار شما به حساب می آید.

انواع مدل های ساک دستی

امروزه ساک دستی ها با جنس های مختلفی تولید میشوند که میتوان به چاپ ساک دستی کاغذی و چاپ ساک دستی پارچه ای اشاره نمود هر کدام از این دو نوع ساک دستی مزایا و معایبی دارند.

چاپ ساک دستی کاغذی زیبایی بیشتری نسبت به چاپ ساک دستی پارچه ای دارد. نکته مهم در چاپ ساک دستی کاغذی وزن محصول شما است که داخل ساک دستی قرار می گیرد که با ضخامت کاغذ ساک دستی ارتباط مستقیم دارد این به آن معنی است که هر چقدر وزن محصول بالا تر باشد باید ضخامت کاغذ ساک دستی نیز افزایش یابد .

ساک دستی کاغذی باید حتما دارای کفی و دسته تقویت باشد منظور از کفی مقوایی میباشد که در کف ساک دستی چسبانده می شود  طلاکوب ، نقره کوب ، برجسته کاری ، سلفون مات و براق ، یووی موضعی و اکلیلی خدمات اضافی میباشند که به سفارش مشتری بر روی ساک دستی کاغذی قابلیت اجرا دارند ساک دستی ها کاغذی بصورت عمودی و افقی چاپ میشوند.

چاپ ساک دستی پارچه ای استحکام بیشتری نسبت به چاپ ساک دستی کاغذی دارد و بصورت دوختی و پرسی موجود میباشد. ضخامت پارچه در انواع مختلف موجود میباشد رنگ های مختلف پارچه های موجود سبب تنوع رنگی جالبی در چاپ ساک دستی پارچه ای شده است.

چاپ بر روی ساک دستی پارچه ای معمولا بصورت تک رنگ و یا دو رنگ انجام میشود هر چند قابلیت چاپ تصاویر تمام رنگی بر روی ساک دستی پارچه ای امکان پذیر است.

چاپ ساک دستی - چاپخانه ارس

مزایای چاپ ساک دستی چیست ؟

با چاپ ساک دستی مردم را از برند تبلیغاتی خود آگاه کنید! 

با طراحی یک ساک دستی تبلیغاتی جذاب، آگاهی ویژه ای از برندتان به مخاطبان بدهید. نمایش لوگو درقسمت قابل چاپ با اندازه ی نسبتا بزرگ میتواند یک روش بسیار موثر برای نشان دادن نام تجاری شما به صدها نفر از مردم در بازار هدف باشد.

لوگوی استراتژیک شما، زمانی که دریافت کننده ی ساک تبلیغاتی آن را با خود به مراکز خرید، پارک ها یا هر جای دیگر میبرد، توجه مشتریان را جلب می کند.

با چاپ ساک دستی خیره کننده کسب و کارتان را معرفی کنید !

در صورت لزوم اطلاعات تماس خود را روی ساک دستی اضافه کنید تا پتانسیل کسب و کارتان افزایش یابد. از خودتان بپرسید که ساک دستی های شما برای بازار هدفتان جذاب هستند؟

آیا از نظر بصری خیره کننده اند؟ آیا هویت نام تجاری تان را انتقال میدهند؟! برنامه کاربردی خلاقانه میتواند برای موسسات خیریه، آژانس های تبلیغاتی، شرکت های تبلیغاتی و همه ی کسب و کارهایی که به دنبال آوازه شدن به وسیله ی کمپین های بازاریابی هستند، کارایی بسیار خوبی داشته باشد.

بودجه ی تبلیغات

یکی از دغدغه های اصلی در ایجاد یک آیتم تبلیغاتی هزینه است.

هنگامی که ابزارهای تبلیغاتی مثل بنر، آگهی ، تیزر و… را باهم مقایسه کنیم، میبینیم که استفاده از ساک دستی تبلیغاتی راهی نسبتا باصرفه تر و ملموس تر برای رساندن پیغام به مخاطب است. ساک دستی های تبلیغاتی برای کمپین های تبلیغاتی با بودجه ی کم بسیار ایده آل می باشند.

طراحی با کاربرد را باهم تلفیق کنید ! 

یکی از بهترین مزایای ساک دستی تبلیغاتی قابلیت های کاربردی آنهاست. همه ی مردم از هدیه گرفتن لذت می برند و اکثرا برایش انتظار میکشند.

یک کیف تبلیغاتی که تصویر خیره کننده ای روی آن چاپ شده و از فاصله ی دور قابل دیدن است، به عنوان هدیه بسیار جذاب میباشد؛ مخصوصا زمانی که داخل کیسه، هدایایی مثل پاوربانک، تقویم رومیزی، سررسید سال نو، ساعت دیواری و … باشد.

چاپ ساک دستی