چاپ ست اداری

چاپ ست اداری - چاپ آراکس

چاپ ست اداری

همیشه یادتون باشه هیچی نمیتونه مثل یه چاپ ست اداری شیک و زیبا و حرفه ای کسب و کار شمارو معرفی کنه و هویت و انسجام و هماهنگی شما و سازمانتون رو به نمایش بذاره!

چاپ ست اداری مجموعه ای از اوراق اداری است که اغلب سربرگ، پاکت و کارت ویزیت‎ را شامل می‏شود که براساس طرح گرافیکی خاص و معین، جهت امور اداری و مکاتبات با دفاتر، شرکت ها، ادارات و… مورد استفاده قرار می گیرد‎.‎ چاپ‏ اقلام ست اداری بدلیل بهره مند بودن از طراحی گرافیکی خاص، ‏نوعی هویت بصری مستقل برای هر مجموعه ایجاد می کند‎ .‎پس حتما طراحی اون رو به یک گرافیست حرفه ای بسپرین.

ست اداری شامل چه اقلامی میشه؟

چاپ ست اداری طراحی و چاپ سربرگ اداری، طراحی و چاپ پاکت ، طراحی و چاپ کارت ویزیت ، طراحی و چاپ دفتر یادداشت، کارت پرسنلی، طراحی فولدر، فاکتور، قبض، کارت تبریک، ماگ و کاور و لیبل CD را شامل میشه.

چاپ ست اداری فوری -چاپخانه ارس

چه مواردی در طراحی و چاپ مهم هستن؟

رنگ سازمانی ، آرم یا لوگو ، نوع و اندازه فونت، نشانی، شعار شرکت و توضیح فعالیت مربوطه به سازمان شما باید روی تمام اقلام ست اداری باید وجود داشته باشن.

درسته که مشاغل دارن به سمت دیجیتال شدن پیش میرن و ارتباطات کاغذی داره کمتر میشه ولی با این حال استفاده از بعضی اوراق اداری همچنان نیاز اولیه یک شرکت یا سازمانه که استفاده کردن ازشون اجتناب ناپذیره. شما برای انواع مکاتبات، ارسال پیش فاکتور و حتی نامه های درون سازمانی به این اقلام نیاز دارین. هر کدوم از این اوراق توسط هزاران نفر ممکنه دیده بشن و حتما باید در این مورد سرمایه گذاری درستی انجام بدین تا حرفه ای دیده بشین. با کمک گرفتن از یه طراحی حرفه ای میتونید هویت شرکتتون رو به بهترین نحو به دید مخاطب برسونید.

برند تجاری خود را با یک ست اداری حرفه ای پر تلالو نشان دهید!

مهمترین اقلام چاپ ست اداری چیست؟

کارت ویزیت برای معرفی سازمان اهمیت زیادی داره. همانطور که میدانید یک کارت کوچک است که میتواند اطلاعاتی که مدر کارت ویزیت ذکر کردید را به افراد دیگر منتقل کنین. طرح های کارت ویزیت متنوع است که میتوانید با نظر و فعالیتتان انتخا کنین. ولی در چاپ پاکت و چاپ سربرگ باید یک طرح اختصاصی مناسب با استانداردها باشه که معمولا در اندازه های A4 و A5 انجام میشه. برای پاکت هم اندازه های مختلفی هست که به نیاز و مورد استفاده شما بستگی چاپ و تهیه میشود.

چاپ سربرگ 

شاید مهم‌ ترین چیزی که در بین این اقلام  به چشم میخورد سربرگ باشد. سربرگ ها اوراقی هستند که جهت مکاتبات اداری، درج قراردادها و …. از آنها استفاده میشود. سربرگ‌ ها دارای نام و لوگوی شرکت و یا مجموعه‌ ی شما هستند و از لحاظ حقوقی نیز دارای اهمیت میباشند. معمولا جهت چاپ سربرگ از سایزهای A4 و A5 استفاده میشود. در سربرگ ها به طور معمول، آرم تجاری سازمان، نام و زمینه فعالیت، تاریخ، شماره و پیوست در بالای صفحه و آدرس و شماره تلفن در پایین صفحه درج میگردد.

چاپ ست اداری ارزان -چاپخانه ارس
چاپ ست اداری بهترین ابزارتبلیغات برای شروع فعالیت شرکت شما

از آنجایی که ظاهری یکپارچه و واحد برای شرکت شما از اهمیت زیادی برخوردار است، ایجاد یک طراحی مناسب با هویت سازمانی، شرط لازم و بسیار مهمی می باشد.

علی رغم اینکه امروزه ارتباطات از طریق فضاهای مجازی و بستر اینترنت برقرار می شود ، شما نمی توانید از ابزارهایی مانند چاپ سربرگ، چاپ پاکت ، دفترچه یادداشت و کارت ویزیت صرف نظر کنید. چاپ ست اداری ابزاری ضروری جهت ایجاد ارتباط و مکاتبه های سازمانی در بین کسب و کار های دیگر می باشد.

در چاپ این اقلام باید به طراحی و کیفیت حتما توجه زیادی داشته باشید. برداشت اول، برداشت پایدار است؛ بنابراین بسیار مهم است که این اقلام برای شرکت شما منحصر به فرد باشد و با شخصیت کسب و کار شما هماهنگی داشته باشد.

چاپ ست اداری چاپخانه آراکس

چاپ پاکت 

یکی دیگر از موارد مهم در مکاتبات برای سازمان ها چاپ پاکت است که در سه سایز ملخی، A4 و A5 انجام می شود. مشتری بر حسب نوع نیاز و کاربردی که مد نظر دارد سایز آن را انتخاب میکند. گاهی اوقات یک مجموعه به دو سایز و گاهی به هر سه سایز پاکت احتیاج دارد. پاکت‌ ها جهت ارسال نامه، فاکتور و هر چیز دیگری استفاده میشوند ، ست اداری میتواند تضمینی برای اعتبار کسب و کار شما در زمینه ی کاریتان باشد.

چاپ ست اداری چاپ آراکس

خدمات چاپ برای ست اداری 

برای تمام اقلام ست اداری میتوانید خدمات چاپ را بخواهید که این خدمات شامل طلاکوب، نقره کوب، چاپ برجسته، چاپ دورو و برش های خاص میشود. این خدمات به طور اختصاصی برای شما انجام خواهد شد و میتواند به عنوان هویت بصری شما در زمینه کسب و کارتان شناخته شود. با توجه به نیاز و سلیقه خودتان میتوانید این اقلام را سفارش دهید و روی تمام موارد موجود ست اداری آنرا داشته باشید.

همچنین لازم است تا طراحی اختصاصی برای ست اداری شما خاص و زیبا و منحصر به فرد انجام گیرد. به این ترتیب میتوانید بهرتین استفاده را از آن داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با همکاران ما در چاپخانه آراکس تماس بگیرید تا در داشتن بهترین ست اداری شما را راهنمایی کنند.

چاپ سربرگ چاپخانه آراکس

انواع پکیج برای ست اداری 

برای ست اداری پکیج های متفاوت وجود دارد که بر اساس نوع کاغذ و گرماژ آن تعیین میشود. برای کاغذها دو نوع متدوال وجود دارد که شامل کاغذ تحریر 80 گرم و 100 گرم است. چاپ ست اداری و شرکتی با کاغذ تحریر و تمام رنگی می باشد. این جنس کاغذ مطلوب تر است و برای استفاده بیشترین طرفدار را دارد.

چاپ روی کاغذ 100 گرم رنگی محدودیتی ندارد اما نسبت به کاغذ 80 گرم سنگین تر است. نوع دیگر چاپ این اقلام کاغذ کتان 120گرم است که دارای بافت های ریز می باشد و برای چاپ هیچ محدودیتی ندارد. سایز هرکدام از کارهای ست اداری به طور معمول بر اساس سایز کاغذ های نامه A4 و A5 است و شامل لوگو و نام سازمان و هم رنگ با دیگر اقلام ست اداری چاپ میشود.

ست اداری شامل چه مواردی است؟

ست اداری همانطور که میدانید شامل مجمعه ملزومات اداری است که مورد نیاز سازمان برای مکاتبات و مراسلات است. مواردی که در این مجموعه گنجانده میشود شامل اقلام زیر است :

⚫️ سربرگ ( در ابعاد A4 و A5)

⚫️ کارت ویزیت

⚫️ پاکت نامه ملخی و پاکت نامه A4 و A5

⚫️ فولدر یا پوشه برای ارائه قراردادها

⚫️ لیبل روی سی دی

ست اداری چاپ ست اداری
چاپ ست اداری - چاپ سربرگ - چاپ ست اداری ارزان

دلایل چاپ ست اداری

⭐️ هویت بخشیدن به سازمان و جلب اعتماد مشتریان

⭐️ دسترسی راحت مشتریان به سازمان شما

⭐️ افزایش امنیت

⭐️ ثبت مکاتبات به صورت اداری و رسمی

⭐️ معرفی خدمات سازمان شما

⭐️ نظم و ترتیب

تاثیر تبلیغات به کمک چاپ ست اداری

به نظر شما تبلیغات تا چه حد می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد؟ با این امروزه دیگر ارتباطات از طریق شبکه های مجازی یا تلفن همراه صورت می گیرد اما هنوز هم نامه های اداری رسمیت خود را دارند و برای بستن قرار داد از سربرگ استفاده می کنند و برای نگهداری سربرگ از پاکت! پسس هنوز هم که هنوز است شما نیاز به چاپ ست اداری دارید تا بتوانید در زمینه ی شغلی خود فرد موفقی واقع شوید. به همین دلیل اگر می خواهید تاثیر مستقیم تبلیغات به کمک ست اداری رو ببینید باید ست اداری به صورت اختصاصی چاپ کنید. شاید به کمک ست اداری بتوانید به طور غیر مستقیبم تبلیغات انجام بدهید اما تاثیر آن را به صورت مستقیم زمانی مشاهده خواهید کرد که مشتری بیشتری را جذب کرده باشید. برای این که نامه های شما شکل رسمی تری به خود بگیرد و شما نیز بتوانید با سازمان های بیشتری در ارتباط باشید بهتر است به فکر چاپ ست اداری برای کسب و کار خود باشید. به فکر تهیه اقلام ست اداری برای کسب و کار خود باشید تا بتوانید در زمینه ی تبلیغات نیز بدرخشید.

خدمات دیگر چاپخانه آراکس را مشاهده کنید :

سوالات خود را از ما بپرسید..

مشاوره نیاز دارید؟

پاسخ سوالاتی که معمولا مشتریان میپرسند در این صفحه آورده شده اگر پاسخ سوال خود را نیافتید ، سوالتان را بفرستید ما خیلی زود پاسخ شما را میدهیم

سوالات چاپی خود را از ما بپرسید

پرسش های خود را دز زمینه خدمات چاپ ست اداری، چاپ سربرگ، چاپ پاکت و کارت ویزیت و … از همکاران ما  بپرسید. خلی زود پاسخگوی شما خواهیم بود.


پرسش و پاسخ

سوالات متداول مشتریان

چرا شرکت ها نیاز به چاپ ست اداری دارند ؟

هر شرکت و سازمانی برای نظم دهی به اوراق و داشتن یک روال منظم جهت انجام مکاتبات و معرفی برند به چاپ ست اداری نیاز دارد. باید همه اقلام ست اداری شامل لوگو و شعار سازمانی شما باشند و این هماهنگی نشان دهنده نظم درون سازمان خواهد بود.

چاپ ست اداری شامل چه اقلامی است؟

ست اداری، چاپ سربرگ، چاپ پاکت و چاپ کارت ویزیت و در برخی موارد مورد نیاز مشتری چاپ لیبل روی سی دی و بروشور و کاتالوگ را هم در بر میگیرد.

آیا انواع مختلفی برای چاپ پاکت وجود دارد؟

برای ست اداری چاپ پاکت در دو سایز A4 و A5 به منظور ارسال مکاتبات، فاکتورها و قراردادها و … انجام میشود. چاپ پاکت A4 به جهت جلوگیری از تا خوردن کاغذ مورد نیاز است تا برای برخی از مراسلات و نامه ها مورد استفاده قرار گیرد.

چاپ سربرگ افست و دیجیتال چه تفاوتی دارند؟

چاپ افست برای تعداد بالای هرکدام از اقلام انجام میشود و در این صورت مقرون به صرفه است. اما برای تعداد کم و کیفیت بالاتر بهتر است از چاپ دیجیتال استفاده کنید.

28 Comments

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *