چاپ سربرگ

چاپ سربرگ چه مزیت هایی دارد؟

به طور معمول چاپ سربرگ‌  A4 و چاپ سربرگ A5 بیشترین درخواست را دارد که متناسب با میزان محتوای نامه با کیفیت یکسان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

استفاده از سربرگ صرفا به نامه‌های اداری و ساده محدود نمی‌شود؛ بلکه هرگونه مکاتبه‌ و تعاملی که بین سازمان‌های مختلف صورت می‌گیرد بایستی در سربرگ درج گردد. از جمله می‌توان به فاکتور، قرارداد، معرفی‌نامه و رزومه کسب و کار شرکت، بیانیه‌های بین ادارات و …. اشاره کرد.

شاید فکر کنید که چاپ نامه روی سربرگ چه مزیت هایی داره؟! تصور کنید وقتی در معاملات تجاری توافق نامه یا قرارداد و یا حتی نامه های اداری خودتونو روی سربرگ شرکت خودتون با آرم و عنوان خودتون چاپ کنید و به مشتری بدین چه تاثیری میتونه در دیدگاه مشتری از شما داشته باشه؟!

سربرگ یکی از ابزارهای مهم ارتباطی بین شما و مشتریه و ماهیت سازمان شمارو برای سایر سازمان ها و مشتریان به نمایش میذاره و اطلاعاتی که داخلش درج میشه میتونه سازمان شمارو بهتر به مشتریان معرفی کنه.

پس چاپ سربرگ میتونه به شما این امکان رو بده که هر چه بهتر و موثرتر تو ذهن مشتریان و سایر سازمان هایی که باهاشون در ارتباط هستین حک بشین و به نحوی تبلیغ شرکت و خدماتتون هم میتونه باشه.

چاپ سربرگ

طراحی سربرگ:

منظور از  طراحی سربرگ، استفاده از علائم بصری و نوشته هایی (شامل نام سازمان، آدرس، لوگو، و غیره) است که به طور یکسان و معمولاً به صورت چاپی در قسمت بالا و پایین نامه های سازمانی درج می شه.

مواردی که در طراحی یک سربرگ باید در نظر بگیریم :

  • نمایش نام تجاری و لوگوی شرکت
  • طراحی ساده و زیبا
  • استفاده بهینه از فضای کاغذ
  • استفاده از تایپوگرافی مناسب
  • استفاده از تصاویر معنادار
  • استفاده از آیکون ها
  • استفاده از امضا در سربرگ
  • استفاده از رنگ سازمانی در طراحی سربرگ

در نگاه اول، شاید فکر کنیم سربرگ صرفاً برگه ایه که برای انجام مکاتبات تجاری و اداری توسط سازمان ها، شرکت ها، مؤسسات یا اشخاص حقیقی مورد استفاده قرار می گیره، اما در حقیقت سربرگ، تبلیغی کوچک، کم هزینه و در عین حال بسیار مؤثره که می تونه تأثیر بسزایی در جذب یا دفع اولیه مخاطب شما (به ویژه مخاطبان جدید) داشته باشه.

" سربرگ به عنوان یکی از مهمترین ابزارات تبلیغاتی و معرف هر کسب و کار است"

به چه نکاتی موقع چاپ سربرگ دقت کنیم؟

اندازه سربرگ، گرماژ کاغذ، رنگ، طراحی، اطلاعات چاپی روی سربرگ، و نوع قلم (فونت).

یادتون نره  سربرگ، در کنار پاکت نامه، کارت ویزیت، لیبل، و هولوگرام بخشی از هویت شرکت یا سازمان شما رو  تشکیل میده و هماهنگی بین این بخش ها کلی اهمیت داره.

معمولا مدیرای سازمان ها اونقدردرگیر مسایل مدیریتی میشن که به نکات ریز توجه نمیکنن و یادشون میره سربرگ شخصیت و هویت سازمانشون رو به نمایش میذاره!

برای همین باید یادآوری کنیم که اگر میخواین حرفه ای به نظر برسین باید ست اداری متناسب با ابهت و شخصیت سازمانتون چاپ کنین تا بتونه خیلی خوب و کامل شمارو به مخاطبانتون معرفی کنه.

یکی دیگه از خدماتی که میتونید از چاپخانه آراکس دریافت کنید چاپ سربرگ فوری هست که در کوتاهترین زمان ممکن سربرگ شمارو چاپ میکنه اینطوری با فرصت کم هم میتونین سربرگ خوب و با کیفیت چاپ کنین..

قیمت چاپ سربرگ

چاپ سربرگ A4

چاپ ست اداری مجموعه ای از اوراق اداری است که اغلب سربرگ، پاکت نامه و کارت ویزیت‎ را شامل می ‏شود که براساس طرح گرافیکی خاص و معین، جهت امور اداری و مکاتبات با دفاتر، شرکت ها، ادارات و… مورد استفاده قرار می گیرد‎.‎چاپ‏ ست اداری به دلیل بهره مند بودن از طراحی گرافیکی خاص، ‏نوعی هویت بصری مستقل برای هر مجموعه ایجاد می کند‎ .‎

عموما در شرکت ها و ارگانهای دولتی از برگه هایی استفاده می شود که سربرگ های مخصوص به آن شرکت را دارا هستند.

این امر سبب می شود لوگوی شرکت دست به دست چرخیده شود و با کمترین هزینه بیشترین تبلیغات صورت بگیرد.

از سوی دیگر هویت اصلی شرکت پنهان نمی ماند و علاوه بر تبلیغات، شفاف سازی در کارهای صورت گرفته بهتر انجام می شود.

چاپ سربرگ بر روی برگه هایی با ابعاد گوناگون، با طرح ها و عنوان های مخصوص به خود شما صورت می گیرد. چاپ سربرگ و استفاده از آن در مکاتبات اداری به شما این امکان را می دهد که مکاتبات پایدارتری را دنبال کنید.

قیمت چاپ سربرگ

شما با توجه به سلیقه و نیاز خود می توانید چاپ ست اداری و چاپ سربرگ خود را متناسب با آرم و لوگوی شرکت با هر تم رنگی که تمایل دارید انتخاب کنید.

اندازه معمول سربرگها قطعا ‏‎ A4‎‏(7/9*21 ) است و بیشتر برای نامه نگاری های اداری استفاده ‏می شوند. در سربرگ ست اداری تاریخ، شماره پیوست، نشانی و تلفن حتما ذکر می شود.

لوگو شرکت هم باید در ‏بالای سربرگ وجود داشته باشد.‏
مشاوران و متخصصان چاپ ست اداری شما را به راحتی در این راستا یاری می کند. این امر سبب می شود تاثیر گذاری برند تجاری شما بهتر نمود پیدا کند.