چاپ پاکت

چاپ پاکت

نکات مهم در طراحی انواع پاکت

در طراحی پاکت اول از همه باید جنس آن و اینکه چند رنگ بر روی آن چاپ می شود توجه داشت و در حالت عادی برای قسمت بالایی یا همان درب پاکت 5 سانتی متر و برای قسمت پشت پاکت نیز کمی بیشتر از درب یعنی مثلا 6 سانتی متر و برای کناره ها نیز حد اقل 2 سانتی متر قرار داده و طرح خود را به صورت CMYK و با فرمت tiff برای ما ارسال بفرمایید تا در صورت نیاز طراحان ما تغییرات لازم را بر روی آن انجام دهند.

چاپ پاکت A5

تیراژ بیشتر، قیمت کمتر

گرماژ: 100 و 135 گرم

نوع چاپ: افست

تعداد: از 1000 تا 50000 تایی

جنس: کاغذ گلاسه براق

ابعاد:A5, 14.5×20 cm

تعداد رنگ: چهار رنگ

وجه: یک رو / دو رو

چاپ پاکت A4

وجه: پاکت یک رو / پاکت دو رو

گرماژ: 100 و 135 گرم

نوع چاپ: افست

جنس پاکت: کاغذ گلاسه براق

ابعاد پاکت : A4, 20×29 cm

تعداد رنگ پاکت: چهار رنگ

کیفیت رنگ چاپی همراه با سرعت بالا در چاپخانه ارس

چرا چاپ پاکت ضروری است ؟

هنگام اجرای یک کسب و کار یا هر گونه سرمایه گذاری، همیشه باید از هر فرصت بازاریابی ممکن، استفاده کنید. پاکت نامه یکی از ارکان مهم و اساسی هر شرکت است که جهت حفظ مکاتبات اداری و قراردادها مورد استفاده قرار می گیرد. ارائه پاکت نامه به اندازه محتوای آن حائز اهمیت است.

هنوز در چاپ پاکت A4  ، چاپ پاکت A5 و مدل های دیگر پاکت شک دارید پس موارد زیر را دنبال کنید تا اطمینان پیدا کنید و برای چاپ پاکت با چاپخانه ارس در ارتباط باشید.

چاپ پاکت

👈 بهترین راه برقراری ارتباط

چاپ پاکت نامه حاوی اطلاعات مورد نیاز شامل لوگو، آدرس و شماره تماس می باشد. همین امر باعث شده است که مشتریان بتوانند با استفاده از مشخصات درج شده بر روی پاکت به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند.

👈 افزایش اعتبار کسب و کار 

پاکت های تخصصی و سفارشی با برند خودتان باعث می‌شود کسب و کار شما از دیدگاه مشتری حرفه‌ ای تر به نظر رسد. به جای ارسال مکاتبات اداری خود در یک پاکت سفید و کسل کننده بهتر است از یک پاکت نامه سفارشی که مختص کسب و کار شما است، استفاده کنید. چاپ سفارشی اعتبار برند شما را در نگاه مشتری افزایش می دهد.

چاپ پاکت

👈اطلاعات بیشتر در مورد برند شرکت 

پاکت نامه اگر به درستی طراحی و چاپ شود می تواند در معرفی برند شما بسیار موثر واقع شود. همچنین برند شما به عنوان یاد آوری و یک محرک بصری است که مشتریان بالقوه را به جستجوی خدمات شما تشویق می کند. افزایش آگاهی از برند، موجب اعتمادسازی بین برند و مشتریان می‌شود.

👈افزایش اطمینان بین شرکت ها و مشتریان 

ارسال اسناد مهم در پاکت نامه های اختصاصی، حس آرامش و اطمینان را به مخاطبین منتقل می کند و نشان می دهد که کسب و کارتان مهم و دارای اهمیت است و باید جدی گرفته شود.