چاپ پاکت

چاپ پاکت - چاپ ست اداری - آراکس

چاپ پاکت

ضرورت چاپ پاکت نامه چیست؟

برای هر کسب و کاری همیشه فرصت بازاریابی وجود دارد. یکی روش های بازاریابی چاپ پاکت می باشد. استفاده از پاکت نامه برای هر شرکت و سازمانی مهم می باشد و می توان آن را یکی از ارکان اصلی یک شرکت دانست. شما برای این که بتوانید از نامه های رسمی و قرادادهای خود محافظت کنید می توانید از پاکت نامه استفاده کنید همچنین شما برای ارسال مکاتبات خود به بیرون از شرکت بهترین راه استفاده از پاکت نامه می باشد. البته باید به این توجه داشته باشید که اندازه نامه ی ارسالی شما با اندازه ی پاکت نامه همخوانی داشته باشد و این موضوع مربوط به زمانی می باشد که شما می خواهید پاکت نامه خود را چاپ کنید.

نکات مهم در طراحی انواع پاکت

در طراحی و چاپ پاکت اول از همه باید جنس آن و اینکه چند رنگ بر روی آن چاپ می شود توجه داشت و در حالت عادی برای قسمت بالایی یا همان درب پاکت 5 سانتی متر و برای قسمت پشت پاکت نیز کمی بیشتر از درب یعنی مثلا 6 سانتی متر و برای کناره ها نیز حد اقل 2 سانتی متر قرار داده و طرح خود را به صورت CMYK و با فرمت tiff برای ما ارسال بفرمایید تا در صورت نیاز طراحان ما تغییرات لازم را بر روی آن انجام دهند.

چاپ پاکت A5

تیراژ بیشتر، قیمت کمتر

گرماژ: 100 و 135 گرم

نوع چاپ: افست

تعداد: از 1000 تا 50000 تایی

جنس: کاغذ گلاسه براق

ابعاد:A5, 14.5×20 cm

تعداد رنگ: چهار رنگ

وجه: یک رو / دو رو

چاپ پاکت A4

وجه: پاکت یک رو / پاکت دو رو

گرماژ: 100 و 135 گرم

نوع چاپ: افست

جنس پاکت: کاغذ گلاسه براق

ابعاد پاکت : A4, 20×29 cm

تعداد رنگ پاکت: چهار رنگ

پاکت های A4 در این ابعاد و اندازه بیشتر برای ارسال قراردادها و اوراقی استفاده میشوند که نباید تاخوردگی داشته باشد. اگر اداره یا دفتر کار شما نیاز به شرکت در مناقصه و یا قرارداد داشته باشد میدانید که حساب این برگه ها از نامه های معمولی جداست و باید درون پاکت مناسب فرستاده شوند. همچنین که این دسته پاکت با این سایز میتواند تعداد زیاد کاغذ را در خود جای دهد و حتی برای ارسال موادری به غیر از نامه هم مناسب باشد. بر این اساس باید در زمان خرید و تهیه ست اداری تمام اقلام و ضروریات استفاده از آن را در نظر داشت.

چاپ پاکت نامه سفارشی

طرح روی جلد و کیفیت پاکت نامه شما به اندازه ی محتویات درون آن از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. در چاپخانه آراکس پاکت نامه ها را با طرح های سفارشی شما به صورت کاملا حرفه ای با جنس های مختلف وبا بالاترین سطح رنگی چاپ می کند. بهتر است این را بدانید که طرح پاکت نامه شما باید با سربرگ شما همخوانی داشته باشد که زمانی که مخاطب شما پاکت نامه را باز می کند یک چشم انداز زیبا برایش فراهم شود. شما با این روش می توانید به راحتی به کسب و کار خود نیز اعتبار ببخشید. مخاطب با دیدن این همه تناسب به شما اعتماد بیشتری پیدا خواهد کرد و با شما همکاری خواهد کرد. فراموش نکنید چاپ پاکت را متناسب با کسب و کار خود طراحی کنید.

چاپ پاکت - چاپخانه آراکس
چاپ پاکت - چاپ سربرگ

دلایل چاپ پاکت نامه

👈 ایجاد امکان دسترسی 

پاکت ها مانند سایر اقلام ست اداری شامل نام و شماره تلفن و اطلاعات تماس شما هستند. پس بعد از روئیت و خواندن نامه، امکان دسترسی مخاطب به شما آسان تر خواهد بود. به یاد داشته باشید در زمان غیب شما پاکت ها میتوانند به عنوان نمیانده برای سازمان شما تلقی شوند.

👈 شخصی سازی طرح 

در زمان طراحی و سفارش چاپ توجه به این نکته ضروری است که طرح اختصاصی خود را برای چاپ انتخاب کنید. با این کار در نظر مشتری یک تا و منحصر به فرد به چشم خواهید آمد و نظر همه را جلب میکنید. میتوانید با توجه به زمینه فعالیت و رنگ سازمانی و همچنین برخی المان ها خاص، سک طراحی ویژه و منحصر به فرد برای سازمانتان داشته باشید.

چاپ پاکت
چاپ پاکت - چاپ پاکت نامه فوری

👈 معرفی سازمان و اداره 

همانطور که گفته شد باید به طرح اختصاصی برای پاکت فکر کنید. زیرا سازنده هویت بصری از سازمان شما نزد مشتری و مخاطب می باشند. پاکت تنها برای حمل و ارسال نامه نیست و توجه شما به طور ویژه به طرح ها میتواند نشان دهنده نظم در سازمان باشد.

👈 تبلیغ و بازاریابی

یکی از مهمترین اهداف و خط مشی ها در هر سازمان و سیستمی جلب مشتری و افزایش درآمد است. که بهترین راه به این منظور تبلیغ و بازاریابی است. با چاپ پاکت شما یک راه ارازن و آسان را برای تبلیغ انتخاب کرده اید که هر بار با ارسال نامه داخل آن به هدف و افزایش درآمد نزدیک تر خواهید شد.

چاپ پاکت نامه مناسب تمام کسب و کارها

پاکت نامه یکی از اقلام ست اداری می باشد. وقتی شما بتوانید چاپ ست اداری را بر اساس نوع کسب و کار خود چاپ کنید در واقع به بهتر دیده شدن خود کمک کرده اید. اگر کسب و کار شما هم کوچک باشد می توانید با چاپ ست اداری حرفه ای تر عمل کنید و کسب و کار خود را رشد دهید. چاپ پاکت نامه در سه سایز ملخی، A4 و A5 انجام می شود. شما می توانید با توجه به نیاز و کاربردی که مد نظر دارید سایز پاکت نامه را مشخص کنید. گاهی اوقات هم پیش می آید که شما نیاز به چند نوع سایز پاکت نامه احتیاج داشته باشید شما می توانید هر سایز و هر تعداد که پاکت نامه احتیاج دارید را از چاپخانه آراکس سفارش دهید. پاکت نامه برای ارسال نامه، فاکتور استفاده می شود.

چاپ پاکت - چاپ پاکت اختصاصی
چاپ پاکت - چاپ پاکت نامه ارزان و فوری

چاپ پاکت با کیفیت

شاید شما فکر کنید که کیفیت بالای پاکت نامه مهم نیست مگر یک کاغذ چقدر وزن دارد که به این فکر کنید که حالا پاکت نامه پاره می شود یا نه اما بهتر است این را بدانید چاپ پاکت نامه با کیفیت و مقاومت بالا به شما کمک می کند تا از پاکت نامه خود بارها استفاده کنید. خیلی از سازمان ها برای ارسال هدایا و لوازم کوچک خود از پاکت نامه استفاده می کنند به همین منظور نیاز به یک پاکت نامه با کیفیت دارند تا در زمان جابجایی پاره نشود. برای بهتر دیده شدن خود نیاز دارید چاپ پاکت نامه را با کیفیت بالا انجام دهید برای این کار بهتر است از بهترین نوع کاغذ برای چاپ پاکت نامه ی خود استفاده کنید.

خدمات دیگر چاپخانه آراکس :

مشاوره نیاز دارید؟

 

سوالات خود را از ما بپرسید..

پاسخ سوالاتی که معمولا مشتریان میپرسند در این صفحه آورده شده اگر پاسخ سوال خود را نیافتید ، سوالتان را بفرستید ما خیلی زود پاسخ شما را میدهیم.

سوالات متداول

چاپ افست چیست؟

چاپ افست یک سیستم چاپ می باشد که امروزه به طور گسترده برای چاپ انواع بروشور، کاتالوگ، کارت ویزیت و.. مورد استفاده قرار می گیرد. در چاپ افست از سیستم رنگی (CMYK) استفاده می شود و رنگ ها به صورت جداگانه چاپ می شوند.

چاپ دیجیتال چیست؟

چاپ دیجیتال یک روش تبدیل تصاویر دیجیتال به سطوح چاپی می باشد. چاپ دیجیتال توسط چاپگرهای لیزی و لارج فرمت انجام می شود.

تفاوت چاپ افست و چاپ دیجیتال چیست؟

در چاپ دیجیتال هزینه هر برگ چاپ هزینه ثابتی دارد و به تعداد نسخه های چاپی هیچ ارتباطی ندارد. در چاپ سربرگ دیجیتال با حذف مراحل پیش از چاپ زمان چاپ کوتاهتر خواهد شد.

در طراحی و چاپ حرفه ای پاکت نامه چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

طراحی مدرن و ساده
ساخت قالب با برش خاص
چاپ داخل پاکت
چسب درب پاکت
لوگو برجسته، نقره کوب
رنگ بندی تفکیکی و اصولی
طراحی اصولی مطابق خط قالب و برش خط تا

از لحاظ طرح چند نوع پاکت نامه داریم؟

پاکت نامه ساده

پاکت نامه اداری

پاکت نامه فانتزی

22 Comments

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *