چاپ سربرگ A4

چاپ سربرگ A4

چاپ سربرگ A4

چاپ سربرگ A4 در تیراژ بالا با قیمت مناسب در هر شرکت ، سازمانی به کار می آید و هیچوقت بلا استفاده نیست. یعنی هر وقتی که بخواهید نامه ای رسمی یا فاکتوری را به چاپ برسانید در سربرگ اندازه ی a4 قرار می دهید.

چاپ سربرگ جزئی از واجبات است که باید در اوراق اداری شما همیشه باشد اگر هم تا به الان اقدامی به داشتن سربرگ نکرده اید باید به شما بگوییم که از رقبای خود در زمینه ی کاریتان خیلی عقب افتاده اید پس دست بجنبانید و برای طراحی سربرگ به شکلی که مد نظرتان است و مطابق با لوگوی شرکت است اقدام کنید بعد از آن هم فوراً به چاپ برسانید.

وقتی یک شرکت تازه به کار یا قدیمی هستید دیگر ارسال نامه در یک کاغذ سفید A4 معنایی ندارد باید خودتان را در نظر مشتریان و دیگر شرکت ها بهتر از آن چه که هستید نشان دهید.

چاپ سربرگ A4 برای فاکتور مناسب است؟

بعضی از مشاغل هستند که کارشان با فرستادن فاکتورهای رسمی است اما تا حالا به این فکر کردید که فاکتور را نباید در یک برگه ی سفید یا با طرحی نامناسب قرار دهید. بهتر نیست در یک سربرگ مختص به شرکت خود بگذارید.

بعضی اوقات برای همه ی ما پیش می آید که جنسی را خریداری کرده ایم و برای خرید دوباره از آن شرکت دنبال فاکتورش می گردیم وقتی هم فاکتور را پیدا کرده ایم با نداشتن شماره و اسم و .. به بن بست می خوریم این مورد میتواند ضد حالی برای مشتری باشد برای خود شما هم تا به الان پیش آمده پس چرا مشتری را برای خود نگه نمی دارید و فاکتور رسمی خود را در یک سربرگ که حاوی شماره تماس ، آدرس ، لوگو ، اسم شرکت و … نمی گذارید؟

با چاپ سربرگ اختصاصی که مختص به شرکتتان باشد به راحتی می توانید مشتری جذب کنید و از همه ی مهم تر او را برای خود نگه دارید. نگه داشتن مشتری از گرفتن آن صد مرتبه سخت تر است.

چاپ سربرگ A4 می تواند به نفعتان باشد ، چاپخانه آراکس چاپ انواع و اقسام سربرگ در اندازه های مختلف را با کاغذ هایی که جنس بالایی دارند با دستگاه های بسیار به روز ، جوهر های مرغوب انجام می دهد خیالتان از کیفیت چاپ راحت باشد.